EKIPA i HERLITZ łączą siły!

Marka Herlitz łączy siły ze znaną EKIPĄ. Tegoroczny powrót do szkoły zapowiada się w wielkim stylu, co zagwarantują elementy wyprawki w oparciu o projekty Ekipy. Już wkrótce na rynku pojawią się nowe produkty: zeszyty i teczki rysunkowe – a to dopiero początek współpracy.

 - Bardzo cieszymy się, że zaczynamy współpracę z EKIPĄ, tak popularną wśród naszej grupy docelowej – mówi Jacek Pobłocki, Head of Marketing firmy Herlitz  – Produkty przygotowane w ramach wspólnej kolekcji Herlitz/ Ekipa doskonale uzupełniają nasze portfolio. Jesteśmy przekonani, że przygotowane propozycje spodobają się naszym klientom i będą doskonałym wyborem na sezon Back to School 2021 i kolejne miesiące – podkreśla.

Powrót dzieci i młodzieży do szkół umilą zeszyty i teczki w dwóch liniach kreatywnych, a w każdej z nich powstało po 6 różnych projektów graficznych, co w sumie daje kolekcję 12 różnych okładek.

Warto zwrócić uwagę na oryginalność tych projektów – są niezwykle kolorowe i dopracowane w każdym detalu. To sprawi, że powinny przyciągnąć klientów do sklepów, poprzez swój niepowtarzalny design – mówi Agnieszka Szablewska, inicjator projektu po stronie Herlitz – Fani na pewno dojrzą na okładkach wizerunki przyjaciół, których na co dzień znają z domu Ekipy.

Ilość produktów, jakie trafią do sprzedaży w ramach limitowanej kolekcji w okresie sierpień - wrzesień 2021 szacowana jest na 6 -7 mln sztuk. Złożą się na to: zeszyty A5 i A4 oraz teczki rysunkowe A4. Produkty zaprojektowane przez znanych twórców internetowych będą sygnowane logotypami EKIPA oraz Herlitz.- Mamy nadzieję, że naszymi barwnymi projektami i jakością produktów Herlitz umilimy wszystkim powrót do szkoły – mówi Łukasz Wojtyca, w EKIPIE znany jako Wujek Łuki Poprzedni rok szkolny był inny niż wszystkie, dlatego też będzie dobrze zobaczyć się z własną ekipą we wrześniu – dodaje Wujek Łuki.

O Herlitz

Marka Herlitz jest żywa, barwna i zorientowana na aktualne trendy i preferencje użytkowników. Jesteśmy w Polsce od 1992 roku, a w Europie od ponad 100 lat. Towarzyszymy naszym konsumentom od wczesnych lat szkolnych, w pracy zawodowej i życiu codziennym. Herlitz w latach sześćdziesiątych, był pierwszą firmą, która wprowadziła produkty papiernicze z kolorowymi wzorami. Dziś oferujemy szeroki i kompletny asortyment artykułów papierniczych, piśmiennych, plastycznych, biurowych i tekstylnych − dla osób, które chcą sprawić, by ich życie codzienne stało się bardziej kolorowe. Od roku 2011 Herlitz jest częścią Pelikan Group na świecie.

O Pelikan Group

Pelikan Group GmbH z siedzibą w Niemczech to jeden z największych producentów artykułów szkolnych i biurowych na świecie. To obecnie globalny gracz z 19 lokalnymi oddziałami i spółkami handlowymi w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz 4 zakładami produkcyjnymi, m.in. w Polsce. Asortyment obejmuje ponad 12 000 produktów eksportowanych do ponad 100 krajów. W skład portfela marek firmy wchodzą marki Pelikan, Herlitz, Susy Card.


Drukuj  

Related Articles