Nowa Ortopedia

no logoNowa Ortopedia to nowoczesny kompleks medyczny stanowiący wraz ze Szpital Dworska jedną, nowoczesną placówkę medyczną. Nowa Ortopedia specjalizuje się w chirurgii jednego dnia. Naszą ideą jest dostarczenie potrzebującym pacjentom wysokiej jakości usług, które są połączeniem precyzyjnej diagnostyki, nowoczesnej ortopedii i leczeniem operacyjnym w jednym miejscu. Naszym głównym celem jest kompleksowe leczenie ortopedyczne i neurochirurgiczne. Naszym atutem jest fakt, że w jednym miejscu skupiamy wyspecjalizowanych lekarzy w leczeniu konkretnych grup schorzeń. Doświadczenie Pań rejestrujących pomoże w skierowaniu Państwa do odpowiedniego specjalisty i skróci czas poszukiwania odpowiedniego lekarza prowadzącego.


Oferujemy również usługi z zakresu medycyny sportowej, szczególnie dla osób związanych ze sportem zawodowo. Możemy pochwalić się współpracą ze znanymi sportowcami, którzy wykorzystując najnowocześniejsze metody leczenia w naszym szpitalu, ponownie uzyskują doskonałe wyniki sportowe, szybciej dochodzą do siebie po operacjach lub kontuzjach i zmniejszają ryzyko ponownej kontuzji. W większości spotkań z pacjentem w czasie jednej wizyty przeprowadzamy diagnostykę i konsultację, co skraca czas oczekiwania na ewentualny zabieg. Wszystkie badania wykonujemy na miejscu.

Zabiegi przeprowadzamy w nowoczesnych salach operacyjnych, jednak nie zapomnieliśmy również o wygodzie pacjentów oczekujących na zabieg oraz osób towarzyszących. Do dyspozycji oddajemy przestronne miejsca wypoczynku z dostępem do napojów oraz miejsca zabaw dla najmłodszych pacjentów. W obiekcie mamy windę.

Rehabilitacja to dla naszych pacjentów prawdziwa przyjemność, gdyż wszelkie zabiegi przywracające formę i sprawność fizyczną realizujemy na 200-metrowej sali, na dzień dzisiejszy najlepiej wyposażonej w regionie. Na sali mogą Państwo pracować z fizjoterapeutą lub trenerem personalnym, którzy są w stałym kontakcie z lekarzem prowadzącym. To kolejny atut połączenia w jednym miejscu diagnostyki, zabiegów oraz fizjoterapii.

Głowna specjalizacja firmy: usługi ortopedyczne, fizjoterapia, rehabilitacja, diagnostyka MRI i USG, medycyna sportowa

nowaortopedia

Adres
Ulica: Dworska 1B
Kod Pocztowy: 30-314
Miasto: Kraków
Telefony: 12 362 72 49
Godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-20:30
wtorek 7:30-20:30
środa 7:30-20:30
czwartek 7:30-20:30
piątek 7:30-20:30
sobota 7:30-14:00
niedziela nieczynne

Strona internetowa: https://nowaortopedia.pl

Dane rejestrowe:
Rok założenia: 2015-01-15
NIP: 9452182323
REGON: 360548070
KRS: 0000538865

Słowa kluczowe:
szpital Kraków, ortopeda, fizjoterapeuta, usg, lekarz sportowy


Drukuj  

Related Articles

Natuo

Szpital Dworska